Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná proměna: Xindl X se dostal na svatební váhu. Dal jsem dvě flašky vína za večer, přiznává

Xindl X zhubl: Dal jsem dvě flašky vína za večer, přiznává
Zdroj: Se souhlasem Xindla X
+ Další 2 fotografie
zdraví

Známý zpěvák Ondřej Ládek (42) alias Xindl X je k nepoznání. Pořádně na sobě zamakal a povedlo se mu po dlouhých letech zatočit s přebytečnými kily. Kvůli nadváze se potýkal s řadou zdravotních problémů, ale udělat něco pro své zdraví ho donutila až koronavirová situace. Známý zpěvák už má dole třiadvacet kilo, ale jeho cesta za vysněnou postavou ještě prý zdaleka nekončí, řekl pro Blesk tv MAGAZÍN.

Chatrné zdraví

V roce 2019 se Xindl X zúčastnil oblíbené televizní show StarDance. V té době už chtěl se svojí váhou něco udělat, ale dostavily se zdravotní komplikace. „Mám problémy se šlachami a páteří. Trpím také refluxem žaludku a doktor řekl, že pro začátek mám zhubnout třicet kilo. A když jsem po StarDance skončil na kapačkách, doporučoval mi lékař to samé. Tehdy se mi to nepovedlo, ale teď už jsem, doufejme, na váze, kdy by se mnou byli doktoři spokojení,“ řekl zpěvák pro Blesk.cz.

Šel na to špatně

Během propuknutí covidové pandemie se Ládek s rodinou přesunul na španělský ostrov Tenerife, kde vlastní své "letní" sídlo. Tou dobou učinil velké rozhodnutí, že konečně půjde do sebe a udělá něco se svou životosprávou. Manželka Monika mu dokonce neváhala do mobilu nainstalovat kalorické tabulky. „Řekl jsem si, že počítat kalorie bych mohl zvládnout, navíc rád chodím po okolí. Takže jsem se snažil hlídat příjem a výdej a nachodit nějakých osm, dvanáct kilometrů denně,“ vypočítává zpěvák. Bohužel ale zjistil, že hubnutí není tak jednoduché, jak si představoval. „No a za ty dva měsíce jsem nezhubl vůbec nic. A zjistil jsem, že nahrazovat si sacharidy bílým vínem nefunguje. Přestože podle tabulky to dobré bylo, tak tělo asi poznalo, že pro něj to dobré není."

Seknul s pitím

Když oblíbený písničkář zjistil, že po všech těchto hubnoucích pokusech nabral přes Vánoce další čtyři kila, rozhodl se skončit s pitím. Přiznal totiž, že jeden čas vypil i dvě lahve vína za večer. S hubnutím ale nekončí a má ještě do budoucna velké plány. „Chtěl bych dát dolů alespoň ještě deset kilo. Dostat se na osmdesát, abych vážil jako v sedmadvaceti. Dneska mám přes devadesát, což je moje svatební váha,“ uzavírá zpěvák.

Související články

Další články