Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEUVĚŘITELNÁ PROMĚNA: V těhotenství přibrala 90 kilogramů. Nyní by z fleku mohla dělat modelku!

To je ale proměna!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Kassidy Linde (25) z Británie po porodu drasticky ztloustla. Přibrala neuvěřitelných 90 kilogramů a začala mít psychické i fyzické problémy. Nakonec zhubla 30 kilogramů a vypadá jako krásná modelka.

Kassidy Linde (25) měla už jako malá nadváhu. Na střední škole se jí všichni za její vzhled posmívali a ona z toho měla deprese. Připadala si jako ošklivé káčátko a tím víc jedla. Nakonec ale potkala muže svých snů Dylana. Na příběh upozornil Daily Mail.

Kámen úrazu nastal, když si přála miminko. To ale ještě netušila, co ji čeká. Těhotenství jí očividně nesedlo a rapidně přibrala. Navíc začala trpět artritidou a měla fyzické a psychické problémy.

„Ke konci těhotenství jsem se nemohla ani ohnout a nemohla jsem ani dýchat,“ řekla Kassidy Daily Mailu.

Před dvěma lety Kassidy vážila 98 kilogramů. Jenže během těhotenství přibrala 31,5 kilogramů. Její váha se vyhoupla na téměř 130 kilogramů. Rozhodla se se sebou něco dělat, protože měla velké zdravotní problémy.

Upravila si jídelníček a začala pravidelně cvičit. Ve fitku byla až pětkrát týdně a vyzkoušela snad všechny diety. Nakonec omezila sacharidy a jedla jenom bílé maso, tuňáka, nízkotučné sýry, mandle, celozrnné výrobky, ovoce a zeleninu.

Nyní váží 63 kilogramů a zhubla až o 6 velikostí! Nyní je neskutečně krásná a na ulici byste ji rozhodně nepoznali. S boubelaté kuličky se stala krásná žena, která by se z fleku mohla živit jako modelka.

Související články

Další články