Mark Ludlow (30) byl tlouštík, kterému celý život rapidně přibývala kila. Lékaři mu diagnostikovali obezitu už ve třech letech. Do toho měl akné a mastné vlasy, a když se snažil pozvat nějakou dívku na rande, jen se mu drsně vysmála! Došlo to tak daleko, že ve 13 letech měřil 182 centimetrů a vážil 110 kilo! Pak šel na vysokou a pořád tloustl, zkoušel různé diety, ale nic nezabíralo. Upozornil na něj portál The Sun.

Jednoho dne si z něj kamarádi vystřelili a to byla pro Marka poslední kapka. Nakukali mu, že se líbí jedné dívce. Když se za ní vydal, drsně ho odmítla a on se slzami v očích utekl. V tu chvíli si řekl dost a rozhodl se se sebou něco udělat.

Prošel si hubnutím i přibíráním, nepovedeným vztahem a myslel dokonce i na sebevraždu. Vše se ale nakonec v dobré obrátilo a Markovi se přece jen povedlo se svojí postavou zatočit a změnit celý svůj život. Vydal se do fitka, kde trávil každý den, radikálně změnil jídelníček a podařilo se mu shodit přes 50 kilo a ještě vyrýsovat kostičky na břiše. Dnes je z něj osobní trenér a každá žena by ho chtěla mít! Podívejte se na tu úžasnou proměnu!