Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

NEUVĚŘITELNÁ PROMĚNA: Tlouštík chtěl sbalit holku a ta se mu drsně vysmála. Teď je z něj tento sexy krasavec a chtěla by ho každá!

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Mark Ludlow (30) měl od dětství problémy s váhou a kila šla rapidně nahoru. Tlouštíka každá odmítala a všichni se mu vysmívali. On všem vytřel zrak a nyní je z něj sexy krasavec, kterého by každá chtěla mít. Tahle proměna je absolutně fenomenální!

Mark Ludlow (30) byl tlouštík, kterému celý život rapidně přibývala kila. Lékaři mu diagnostikovali obezitu už ve třech letech. Do toho měl akné a mastné vlasy, a když se snažil pozvat nějakou dívku na rande, jen se mu drsně vysmála! Došlo to tak daleko, že ve 13 letech měřil 182 centimetrů a vážil 110 kilo Pak šel na vysokou a pořád tloustl, zkoušel různé diety, ale nic nezabíralo. Upozornil na něj portál The Sun.

Jednoho dne si z něj kamarádi vystřelili a to byla pro Marka poslední kapka. Nakukali mu, že se líbí jedné dívce. Když se za ní vydal, drsně ho odmítla a on se slzami v očích utekl. V tu chvíli si řekl dost a rozhodl se se sebou něco udělat

Prošel si hubnutím i přibíráním, nepovedeným vztahem a myslel dokonce i na sebevraždu Vše se ale nakonec v dobré obrátilo a Markovi se přece jen povedlo se svojí postavou zatočit a změnit celý svůj život. Vydal se do fitka, kde trávil každý den, radikálně změnil jídelníček a podařilo se mu shodit přes 50 kilo a ještě vyrýsovat kostičky na břiše. Dnes je z něj osobní trenér a každá žena by ho chtěla mít! Podívejte se na tu úžasnou proměnu!

Související články

Další články