Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná proměna: Stačilo vysadit cukr, překonat absťák a 60 kilogramů šlo dolů!

To je ale proměna!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Lynn Cofield (44) z Texasu měla problémy s obezitou. Ještě před třemi lety vážila 120 kilogramů a nešlo jí zhubnout. Byla totiž závislá na cukru. Jednou se rozhodla své závislosti zbavit a rázem zhubla 60 kilogramů!

Lynn Cofield (44) z Texasu měla velké problémy s váhou. Ještě před 3 lety vážila neuvěřitelných 120 kilogramů! Nemohla se skoro hýbat a měla zdravotní problémy. Chtěla zhubnout, ale neměla motivaci ani sílu.

Navíc byla závislá na cukru! Denně snědla i 5000 kalorií v podobě nejrůznějších sladkostí. Když si ale v roce 2013 přečetla článek o škodlivých účincích cukru, okamžitě se rozhodla změnit svůj život a závislosti se zbavit!

Když Lynn vysadila cukr, prošla si doslova peklem. Trpěla klasickými abstinenčními příznaky a horko těžko bojovala, aby si nějakou tu sladkost nedala. Dokonce se někdy i celá třásla. Bylo to pro ni hodně těžké období, ale řekla si, že to musí zvládnout za každou cenu.

A zvládla! Dnes se může pochlubit svou o téměř 60 kilogramů lehčí postavou! Navíc si oblíbila fitko, kde tráví většinu času. Její život se úplně změnil a Lynn nyní vypadá úplně jinak. Navíc se cítí lépe a je šťastnější!

Související články

Další články