Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Šílená proměna slavného herce! Přestal jsem chlastat a šlo to samo, tvrdí

Stand-up komik Zach Galifianakis šel hodně do sebe.
Zdroj: profimedia.cz

Hrál vždycky obtloustlé nešiky. Aniž by to kdokoliv věděl, měl zároveň problémy s alkoholem. Nedávno přestal pít a šel do sebe.

Zach se objevil na předávání cen amerického Sdružení filmových a televizních herců (SAG) a všichni zůstali koukat s otevřenou pusou. Slavný herec například z Pařby ve Vegas shodil nadbytečná kila, a to rovnou necelých třicet! Evidentně mu to prospělo a je ve výborné formě. Na předávání cen byl jako jeden z herců vítězného snímku Birdman.

Shodil jsem asi 30 kilogramů. Začal jsem chodit a vzdal se chlastu. S chlastem jsem skončil. Nemohl jsem už ani vstát, tak jsem přestal. Mám štěstí, že jsem mohl přestat, ale děsně mi to chybí. Být čistý je zábava. Můžu brát schody po dvou a jen dvakrát potřebuju inhalátor,“ řekl televizi WGN.

Ze Zacha máme radost a vzít příklad by si z něj měl ochlasta Gérard Depardieu, který oproti Zachovi nezatáhl včas ruční brzdu a naprosto se zničil. Vypadá jako zavalitý Obelix, kterého kdysi ztvárnil v úspěšné filmové komedii.

Ne každému bohužel včas dojde, že závislost na alkoholu člověka dříve či později zničí. O tom by mohlo vyprávět i mnoho českých herců.

Související články

Další články