Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná proměna Rebel Wilson: Herečka se zbavila obřích pneumatik a ukázala útlý pas

Neuvěřitelná proměna Rebel Wilson: Herečka se zbavila obřích pneumatik a ukázala útlý pas
Zdroj: archiv Rebel Wilson
+ Dalších 10 fotografií
hubnutí
Rebel Wilson (40) už rok pracuje na své váze. Kromě pravidelného sportu se zaměřila i na zdravou stravu a povedlo se jí shodit už neuvěřitelných 20 kilogramů. Proslavila se jako obézní herečka a ačkoliv ví, že ji úbytek kilogramů může připravit o spoustu rolí, které by jinak měla jisté, rozhodla se, že zdraví je pro ni přednější. Skvělou proměnou se pochlubila v obepnutých žlutých šatech, do kterých by se ještě před pár měsíci jen těžko nasoukala.

Když Rebel Wilson prohlásila, že rok 2020 pro ni bude rokem zdraví, rozhodně nelhala a svá slova ani v srpnu nebere na lehkou váhu. S ohledem na své zdraví se v průběhu loňského roku rozhodla k radikální proměně a začala pracovat na své váze.

Ačkoliv se Rebel proslavila právě díky své obezitě, řekla si, že ve 40 letech by pro ni mělo být zdraví přednější než kariéra. Drastické diety rovnou zamítla a pustila se do cvičení a zdravé stravy, díky čemuž se jí podařilo shodit už 20 kilogramů.

Stejně jako Adele, jejíž proměna fanoušky fascinuje, se Rebel nyní cítí lépe a srší z ní sebevědomí. Přitom ještě ani zdaleka nedosáhla své vysněné hmotnosti. Už nyní se ale může chlubit útlým pasem v obepnutých šatech, které by před pár měsíci rozhodně neoblékla.

Sebevědomí Rebel Wilson

Na vzhledu Rebel Wilson sice od počátku nezáleželo tolik, jako na jejím zdraví, rozhodně je na ní ale vidět, že je na své nové tělo pyšná. Na Instagramu se pochlubila snímkem ve žlutých šatech a proměna, kterou prošla, je nepochybně nepřehlédnutelná. Sami se podívejte do galerie na to, jak moc se herečka díky úbytku váhy změnila.

Související články

Další články