Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Neuvěřitelná proměna Pavlíny Lubojatzky: Z účastnice MasterChefa zbyla jen prsa

Neuvěřitelná proměna Pavlíny Lubojatzky: Z účastnice MasterChefa zbyla jen prsa
Zdroj: archiv Pavlíny Lubojatzky
+ Dalších 14 fotografií
foto
Ačkoliv Pavlína Lubojatzky nepatří mezi nejoblíbenější soutěžící show MasterChef Česko, i ti, kteří jí zrovna dvakrát nefandí, obdivují její proměnu z boubelky ve štíhlou ženu. Z kdysi otylé Pavlíny už zbyla jen velká prsa, těch by se ovšem ráda zbavila, a to i přesto, že jí sluší.

Spousta diváků MasterChef Česko nemůže Pavlínu Lubojatzky vystát - mnohým vadí její osobnost a někteří si dokonce myslí, že ji porota protežuje. I ti, kteří nejsou jejími fanoušky, ale souhlasí s tím, že proměna, kterou prošla, je skutečně pozoruhodná.

Pavlína se netají tím, že se jí podařilo neuvěřitelně zhubnout. Ačkoliv není pyšná na dobu, během níž sama se sebou nebyla ani zdaleka spokojená, nebojí se na sociálních sítích podělit o snímky, na nichž ještě měla nadváhu. Inspiruje tak spoustu lidí k cestě hubnutí.

Pokud by se Pavlína chtěla zbavit ještě jedné věci, která jí z dob, kdy byla při těle zůstala, jsou to velká prsa. Zatímco jiné ženy zhubnou běžně i s prsy, soutěžící MasterChefa se jich nemůže zbavit. „Je to mrcha genetika. Já bych brala hned menší,“ svěřila.

Štíhlá postava a velká prsa

Spousta žen, kterým se podařilo shodit přebytečná kila, by za svá původní prsa dala cokoliv. Pavlíně se tak splnil sen mnoha dívek, ovšem ona za něj ráda není. Na mnoha fotografiích přitom zachytila důkaz, že velké poprsí jí sluší. Podívejte se do galerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy