Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná proměna: Obézní žena se stala kulturistkou. Pak ji to přestalo bavit, a tak zase ztloustla!

Takové sexy tělo zahodila.
+ Dalších 6 fotografií
Tesia Kline (25) z Georgie měla v minulosti velké problémy s váhou. Byla obézní, a tak se rozhodla, že se svojí postavou něco udělá. Stala se z ní kulturistka, ale dlouho u toho nevydržela a zase si vesele ztloustla.

Tesia měla problémy s váhou a její spolužáci se jí posmívali. Říkali jí prasátko a také jí dávali najevo, že je ošklivá. Chtěla to všem pořádně natřít, a tak se rozhodla s kily navíc pořádně zatočit. Povedlo se jí to až do takové míry, že se z ní stala kulturistka. Svou proměnu dokumentovala na sociálních sítích a má mnoho fanoušků. Jenže být kulturistkou je pořádná makačka. Dlouho tak u toho nevydržela a zase ztloustla.

„Někdy máte prostě období, kdy se vám cvičit vůbec nechce. Jste kvůli něčemu na dně a přestanete se hýbat. Svaly strašně rychle zmizí a vystřídá je tuk. A takhle potom vypadá někdo, kdo se najednou na pohyb vykašle,“ napsala Tesia na Instagram k jedné ze svých fotek.

Její Instagram je plný proměn. Žena dokázala svoje tělo tvrdou dřinou vymodelovat, ale pak vše zase zahodit a být ženou „krev a mlíko“. Když prý vidí svoje fotografie, kde měla ještě kulturistickou postavu, chce se jí brečet.

„Říkám si, kde je moje úžasná postava. Tolik jsem na sobě dřela a makala a teď je vše pryč. Ale pořád si říkám, že všechno není jen o vzhledu a důležité je, že se cítím dobře i teď. A stejně byste se na sebe měli dívat i vy. Nezáleží na tom, co si o vás myslí ostatní lidé. Nikomu do toho nic není. Je to jen váš život a může se ubírat jakýmkoli směrem. Nejste jen tělo, jste i duše,“ řekla.

Mohlo by vás zajímat

Další články