Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

NEUVĚŘITELNÁ proměna Katky z Robinsonova ostrova: Z pohledné blondýnky je naducaná kulička!

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 13 fotografií
Blonďatá rajda Katka Šuriáková, která se zúčastnila reality show Robinsonův ostrov, nám od soutěže docela přibrala. Na ostrově to byla samá ruka a noha a nyní má pár kil navíc a pyšní se naducanými tvářemi. Tady by neuškodilo shodit nějaké to kilo.

Pamatujete si ještě pohlednou blondýnku Kateřinu Šuriákovou, která se snažila vybojovat 2,5 milionů korun v drsné reality show Robinsonův ostrov, ale kvůli zdravotním problémům musela odstoupit?

Od doby, kdy nuceně opustila show, uplynulo docela dost času a malá blonďatá Kačka se změnila. Zatímco na ostrově všichni soutěžící trpěli hladem kvůli nedostatku jídla, tak v současné době jsou už dávno doma a užívají si všech neřestí, které jim byly po dobu soutěže odepřeny.

No a to se na některých docela výrazně projevilo. Katka byla na ostrově hodně hubená a šlo na ní vidět, že strádá. To se také odrazilo na jejím zdraví, kvůli kterému musela vzdát hru o pohádkovou sumu.

Kačka se potýkala hlavně s gynekologickými problémy Dostala menstruaci a štáb jí poskytl tabletky, které ji měly zastavit. Jenomže tabletky v kombinaci s prázdným žaludkem a stresem nedělají v těle dobrotu. Kačce se k těmto problémům přidal ještě zánět močových cest a problém byl na světě.

Jakmile se vrátila z ostrova domů, doléčila se a mohla si užívat dosyta všech dobrůtek, kterých se jí na ostrově nedostávalo. No a nějak to nejspíše přehnala a nakynula nám Nejvíce to jde poznat na jejím obličeji, ten má teď kulaťoučký a tvářičky pořádně naducané.

Katka je bezesporu krásná holka, ale shodit pár kil by jí určitě neuškodilo.

Související články

Další články