Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná proměna Jasminy Alagič: Z ošklivého káčete se stala nádherná moderátorka!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 15 fotografií
pořádná změna
Kamarádka Jasminy Alagič (29) překvapila téměř všechny fanoušky, když zveřejnila fotku s moderátorkou, která je několik let stará. Jasmina na ní nevypadá tak půvabně jako v současnosti. Na snímku můžete jasně vidět, že do nynější podoby musela ujít pořádný kus cesty.

Jasmina Alagič patří jednoznačně mezi nejpůvabnější slovenské moderátorky. Češi si ji hlavně pamatují z poslední řady pěvecké reality show SuperStar, kterou moderovala po boku Leoše Mareše (42). Do té doby o mladičké Jasmině téměř nikdo nevěděl.

Tedy až do té chvíle, než prasklo, že je novou láskou Rytmuse (42), který ještě donedávna randil s Darou Rolins (46). V současné době Jasmina a Rytmus prožívají jedno ze svých nejkrásnějších období v životě.

Jasmina česká Rytmusova vytouženého syna. Zanedlouho bude muset jít veškerá její práce stranou a všechen čas bude s láskou věnovat svému prvorozenému synovi. Na staré dobré časy ale chtěla evidentně zavzpomínat jedna z moderátorčiných kamarádek.

Na sociálních sítích zveřejnila snímek s Jasminou, který je pěkných pár let starý. Jasmina na něm vypadá jako ošklivé káčátko a do současné podoby má ještě hodně daleko. Musíte ale uznat, že nyní vypadá mnohem lépe.

Související články

Další články