Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná proměna! Dívku v TV show změnili ze šílené punkerky na sofistikovanou dámu. Okamžitě ji zavalily žádosti o ruku!

Tak co tomu říkáte, neuvěřitelné, že?
Zdroj: profimedia.cz

V jedné anglické TV show, která se zaměřuje na proměny vzhledu lidí, měli opravdu extrémní případ. Punkerka jménem Mel (21), kterou přihlásili do show zřejmě její známí, se zapsala svým dramatickým zjevem do dějin pořadu. S jejím růžovým kohoutem, propíchnutými tvářemi, výrazným make-upem a tetováním bylo těžké něco udělat. Proto se na ni vrhla celá banda stylistů, vizážistů a kadeřníků, kteří se snažili zapracovat na jejím vzhledu. A efekt byl ohromující. Z uličnické punkerky se najednou stala elegantní mladá dáma, decentně ukazující své přednosti. Hned po odvysílání pořadu ji zaplavily nabídky k sňatku.

Mel sama reagovala na nový zjev velice překvapeně, podle jejích slov se jí však velice líbil. „Vypadala jsem jako moje máma,“ hodnotila Mel svůj nový vzhled. Nicméně rok po odvysílání show se vrátila zpátky ke svému „šílenému“ vzhledu. „Bylo to krásné, ale necítila jsem se pohodlně, připadala jsem si jak na výstavě,“ mínila. Ale dodala, že bude občas nosit blonďatou kudrnatou paruku, ve které si připadá více žensky.

Žádosti o ruku musela odmítnout, protože v současné době plánuje se svým stejně „postiženým“ přítelem (47) svatbu v punk stylu.

Související články

Další články