Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná proměna: Dívka (25) sekla s pervitinem a heroinem, stal se z ní jiný člověk

Zdroj: Facebook
Neuvěřitelné!
Ještě před dvěma lety jela Jamee Velet (25) z amerického Oregonu v tvrdých drogách. Pervitin byl jejím denním chlebem, později se setkala i s heroinem. Pak si ale řekla dost a se závislostí začala bojovat. Výsledky jsou k neuvěření!

Před dvěma lety byste se jí na ulici vyhnuli obloukem, ale dnes už je na Jamee Velet (25) mnohem příjemnější pohled.

První zkušenost s návykovými látkami získala Jamee už ve 13 letech, kdy začala kouřit marihuanu, v 15 se pak seznámila s klukem, s nímž do sebe ládovali různé prášky. "Jako první mě naučil, jak je rozdrtit a vyšňupat," svěřila se blondýnka facebookové stránce The Addict's Diary.

Největší zvrat ale přišel, když bylo Jamee čerstvě 17 let. Potácela se opilá parkem a znásilnili ji dva muži. Krátce nato se seznámila s dealerem, který jí nabídl pervitin. Neodmítla, vykašlala se na střední školu a chodila si za ním pro stále větší dávky. Později k tomu přibyl i heroin a Jamee byla na nejlepší cestě k naprosté zkáze. Jako 19letou skončila za čas za mřížemi, protože se pokusila vykrást dům vlastních rodičů. To se jí sice nepovedlo, zvládla však vzít babičce peněženku, aby mohla ukojit svou drogovou závislost.

Není to tak dávno, co Jamee vypadala jako strašidlo. Teď je z ní kráska, která žije přes rok bez drog. Našla si slušnou práci ve stavební firmě a chtěla by si dodělat vysokou. "Je jedno, jak špatně na tom v životě jste, když je vůle, bude to lepší," uzavřela Jamee.

Související články

Další články