Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná proměna Davida z Robinsonova ostrova: Z opelichaného kuřete je chlap!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 22 fotografií
Na ostrově zhubl každý! Většina soutěžících celou dobu pobytu hladověla. Soutěž je fyzicky i psychicky velmi náročná a to se trochu podepíše na vašem vzhledu. Stejně tomu bylo i s Davidem Chaloupským, který na ostrově vypadal trochu jako Robinson. V nové znělce byste ho ovšem vůbec nepoznali.

Shodil chmýří a nabral pár kilo. Oholenému a ostříhanému Davidovi to docela sekne. S pár kily navíc už nevypadá, jako by právě vylezl z džungle. "Dost dlouho jsem se zotavoval, hodně jsem pohubnul, takže jsem se musel dojíst," svěřil se David TV Nova, přesně na otázku, kolik zhubl, ale neumí odpovědět. "Nevím přesně. Asi deset, ale sežralo mi to všechen tuk a pak i svaly."

David není jediný, na jehož vzhledu se soutěž podepsala. Nika Donéová, která se neprobojovala do finální čtyřky, zhubla na ostrově 13 kilo. Její tělo bylo jen kostra potažená kůží a trpěla nejedním zdravotním problémem.

Naproti ní David má stále ještě šanci vyhrát dva a půl milionu. Probojoval se do finální čtveřice, která na pustém ostrově zůstala. Může vyhrát právě sympatický učitel

Související články

Další články