Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná proměna boubelky. Zhubla 70 kilo a stala se snem tisíců mužů

Ta proměna je až neuvěřitelná.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
O postavě modelky Ruska Tatiana Rybakova vždy jen smutně snila, ale zrcadlo jí ukázala krutou realitu. Jenže jednoho dne se konečně rozhodla s tím něco dělat a ty výsledky jsou naprosto famózní. Dříve tlustá holka má své fanoušky a ukazuje své tělo hrdě v plavkách či ve spodním prádle.

Pořád si říkáte, že začnete hubnout od pondělí či prostě později? Tohle samé měla i Tatiana, stále se odhodlávala, ale většinou to skončilo tak, že rezignovala a doma plakala do polštáře, že už nechce žít, že nechce takhle vypadat.

Naštěstí konečně našla odvahu a zhubla neuvěřitelných 70 kilogramů. Čím víc hubla, tím víc se jí zvedalo sebevědomí, a to ještě netušila, kam to vše povede. Dokonce začala být díky svým fotkám na Instagramu vyhledávanou modelkou a plní si tam sen, že je obletovanou kráskou.

Na sociálních sítích už má víc než tři sta tisíc fanoušků a dobře jí to vydělává. Koho by nefascinovalo, jak žena na sobě může zapracovat. Sami se podívejte, co se stane, když si konečně řeknete, že ty sladkosti a smažené nepotřebujete, a začnete žít zdravě. Je to opravdu až neuvěřitelný rozdíl a nejde jinak než Tatianě zatleskat.

Související články

Další články