Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Neuvěřitelná proměna Adele: Zpěvačka se pochlubila útlým pasem v bikinách

Neuvěřitelná proměna Adele: Zpěvačka se pochlubila útlým pasem v bikinách
Zdroj: archiv Adele
+ Dalších 11 fotografií
hubnutí
Adele (32) prošla v posledních měsících obrovskou proměnou a svou novou postavu se rozhodla fanouškům ukázat v bikinách. Dříve otylá zpěvačka shodila více než 45 kilogramů a nyní se pyšní mírami, jaké dřív nikdy neměla. Tak útlý pas by jí mohl závidět kdekdo.

Vůbec poprvé za svou kariéru měla Adele odvahu se ukázat v bikinách. Zpěvačka do světa slavných vstoupila s mnoha kilogramy navíc a během let je postupně shazovala. Později se ale rozhodla k razantní proměně a díky zdravé stravě a intenzivnímu cvičení má postavu jako proutek.

Adele se v horním dílu bikin objevila na festivalu v Notting Hill a ani zbytek jejího outfitu nebyl nudný. Na hlavě si vytvořila několik malých drdolů, za krkem měla žluté peří a štíhlé nohy ukázala v upnutých legínách.

Dříve se Adele ve společnosti objevovala zásadně jen v šatech, které zakrývaly její nedostatky. S úbytkem váhy ale získala i sebevědomí a během karantény kvůli pandemii koronaviru se ukázala dokonce i nenalíčená a v teplácích.

Vzkaz fanouškovi

V době pandemie měla Adele více času na sociální sítě než dřív, a proto sledovala i jednu ze svých fanouškovských stránek. Tu provozuje muž jménem Colyn Elliott, který na stránce zveřejnil prosbu, aby zpěvačka vydala novou hudbu.

Adele, která fanoušky ráda čas od času kontaktuje, mu neváhala odpovědět. „Na tvé stránce jsem se bavila po celou dobu izolace. Jsem nadšená, že máš rád mou hudbu. Miluj i nadále svůj život, je skvělé ho na sociálních sítích moct sledovat,“ napsala zpěvačka svému příznivci. Ten její vzkaz sdílel na sociálních sítích.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy