Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Neuvěřitelná podoba s královnou popu! Zuzana Belohorcová šokovala v kostýmu Madonny

Neuvěřitelná podoba s královnou popu! Zuzana Belohorcová šokovala v kostýmu Madonny
Zdroj: Foto s povolením Zuzany Belohorcové
Foto uvnitř!
Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová (45) se po jedenácti letech vrátila na televizní obrazovky. V hudební show Tvoje tvár znie povedome se proměnila v hudební legendu Madonnu a totálně šokovala porotu. Neuvěřitelná podoba!

Ve slovenské hudební soutěži Tvoje tvár znie povedome ztvárnila Zuzana Belohorcová Madonnu (62) a na jevišti vystřihla její hit Frozen, ve kterém má americká zpěvačka havraní vlasy až na zem. Zuzana, která žila v Miami, ukázala své znalosti angličtiny a ani se zpěvem neměla sebemenší potíže. Fanouškům i porotě ale způsobila slovenská moderátorka neuvěřitelný šok. Ne ani tolik anglickou výslovností nebo zpěvem jako právě svým vzhledem. Zuzana jako by popové divě z oka vypadla! "Vidíš jen to, co tvé oči chtějí, abys viděl," zazpívala Zuzka první tóny a dav šílel.

"Jak by mi slušela černá?" ptala se Zuzka svých fanoušků na Instagramu, kteří Zuzaně nestačili skládat komplimenty. Nejenže vypadá slovenská moderátorka skvěle, ona jako by byla nevlastní sestrou královny popu! Šikovní maskéři nezapomněli ani na tetování hřbetů rukou tak, jak to měla Madonna ve videoklipu, a Zuzaně bez váhání upravili i chrup. Madonna je totiž pověstná svou mezírkou mezi zuby. "Porota zůstala v šoku. Zuzana Belohorcová jako legenda Madonna zazpívala písničku Frozen. Tak co, líbilo se? Upřímně, já jsem si první kolo a můj návrat na televizní obrazovky po jedenácti letech maximálně užila. Už teď se těším na druhé kolo," sdílela na svém profilu nadšená Zuzana.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy