Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná podoba: První česká Barbie Gabriel Jiráčková ukázala mladičkou mámu

Zdroj: Gabriel Jiráčková archiv
+ Dalších 9 fotografií
podoba
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (21) se před Vánoci svěřila, že letos budou vánoční oslavy v poklidnějším duchu oproti loňsku. Gabriel eXtra.cz prozradila, že má v plánu péct zhruba 15 druhů cukroví a to ještě stihla před Vánoci plastickou operaci prsou, které mají nyní velikost deset, zhruba 750ml. Během vánočních svátků na sociálních sítích svým fanouškům ukázala starší fotku své maminky, která bývala před lety půvabnou mladou dámou. Když Gabriel není zrovna nalíčená, tak jsou doslova k nerozeznání.

Gabriel Jiráčková (21) ještě před Vánoci stihla vylepšit své bujné poprsí. Před dvěma lety podstoupila plastickou operaci prsou a z přírodních čtyřek si nechala udělat osmičky. Už tehdy ale nevylučovala, že by se její prsa mohla ještě zvětšit.

V současné době zdobí hrudník Gabriel prsa o velikosti deset. "Těsně po probuzení z operace jsem cítila poměrně značnou bolest, jelikož umístění pod “odklopený” sval je obecně bolestivější, než umístění pod žlázu. Na druhou stranu jsem ale na rozdíl od první operace nebyla po probuzení nijak dehydratovaná, nezvracela jsem a vůbec mi nebylo špatně,“ popsala situaci pro eXtra.cz

„Nyní mám domácí rekonvalescenci, při níž se nesmím příliš hýbat, zvedat těžké věci, zvedat ruce nad úroveň prsou a už vůbec ne cvičit, k mé nelibosti. Konkrétně fitness mám zakázané na dva měsíce,“ dodala.

Vánoční svátky si Gabriel užívala s rodinou a přítelem. Při té příležitosti svým fanouškům ukázala starou fotku ze soukromí. Je na ní půvabná mladá dáma, která by Gabriel jako z oka vypadla. Jednalo se o její maminku a lidé se v komentářích shodují na tom, že když je Gabriel odlíčená, jsou prakticky k nerozeznání.

Související články

Další články