Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Neuvěřitelná podoba Lindy Rybové s dcerami. Josefína s Rozálií jsou maminčinými kopiemi, kráčí v jejích šlépějích

+ Dalších 11 fotografií

Josefína a Rozálie Prachařovy mají herectví v krvi. Jejich rodiče jsou úspěšní herci Linda Rybová a David Prachař. Jak ovšem přiznaly začínající herečky v rozhovoru pro eXtra.cz, stále si nejsou jisté, zda se herectví chtějí věnovat. Ačkoli nyní už mají ve svých nejbližších podporu, zpočátku je rodiče od této branže velmi odrazovali. 

Na pondělní premiéře nového seriálu TV Prima Lež na pláži se to jenom hemžilo hvězdami. Dorazily i sestry Josefína a Rozálie Prachařovy, jejichž rodiče jsou Linda Rybová a David Prachař. Krásky se v rozhovoru pro eXtra.cz rozpovídaly o tom, zda se chtějí herectví věnovat, či o tom, zda mají ze strany rodiny podporu.


Herectví je velmi nejistá a mnohdy krutá branže, i proto je jejich rodiče zpočátku spíše odrazovali. "Teď už tam je spíše ta podpora, ale na začátku, když jsme byly mladší, tak rodiče vůbec nechtěli, abychom se tomu věnovaly. Pak ale zjistili, že k tomu vlastně tak inklinujeme samy a že nás to baví," vysvětlují.

Josefína a Rozálie nevědí, zda se chtějí herectví věnovat i nadále

Ačkoli mají sestry umění v krvi, povolání herečky v jejich případě nebylo jasnou volbou. "U mě určitě ne, to se přiznám," říká Josefína. "Ne. Já ani doteď nevím, jestli se tomu chci vůbec věnovat nějak intenzivně. Já ale nevím, co by byla jiná varianta. Mám hodně věcí, které mě zajímají, a tak si myslím, že čas teprve ukáže," doplnila ji Rozálie.


Josefína a Rozálie spolu intenzivně spolupracují. Společně se Sofií Höppnerovou, dcerou Ivany Jirešové, napsaly dokonce divadelní hru. A jaké jsou vlastně jejich vztahy? "Je fajn na tom světě mít někoho, kdo vás podrží. Každá si ale děláme i své věci. Myslím si, že máme dobrý balanc. Jsme takové nejlepší kamarádky, které se občas pohádají. To je ten náš sesterský vztah," smějí se.

V současné době září v seriálu TV Prima Lež na pláži. "Natáčení bylo super. Bylo to fakt krásné. Bylo sluníčko, bylo moře a hlavně super lidi. Mělo to krásnou atmosféru, která se tam po celou dobu držela," pochvalují si. Zaujmout diváky by tento počin mohl podle nich zejména díky hereckému obsazení a hezkému prostředí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy