Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Neuvěřitelná ostuda Vojty Dyka: Pohřbil muže, který ho kritizoval, ten přitom žije

Neuvěřitelná ostuda Vojty Dyka: Pohřbil muže, který ho kritizoval, ten přitom žije
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
FAUX PAS
Člověk by si předtím, než něco vypustí z úst, měl ověřit, o čem mluví. Tohle pravidlo ale bohužel nedodržel zpěvák a herec Vojtěch Dyk (34), kterému se povedlo oznámit národu, že zemřel Jiří Hromada (61). „Asi mu zavolám ze záhrobí,“ prohlásil herec.

Vojta Dyk (34) se o něm zmínil v souvislosti s kapelou Nightwork. Jejím největším hitem bylo před deseti lety Globální oteplování, které Jiří Hromada jako někdejší šéf Gay iniciativy kritizoval.

„Nejdřív jsme byli odsuzovaný, dokonce si pamatuju i panem Hromadou, který už bohužel nežije,“ řekl Dyk v interview pro Kytary.cz.

„Mrtvý“ promluvil

„Opravdu? A mluvil o mně? Tak to asi někde najdu jeho číslo a zavolám mu ze záhrobí. Říká se, že když někdo někoho zaživa pohřbí, bude pak žít dlouho. Tak to bude hezké,“ řekl eXtra.cz pobavený herec, dabér a bývalý gay aktivista Jiří Hromada.

Dyk o něm mluvil v souvislosti s tím, jak někteří nejdřív nechápali nadsázku a cíl Nightworku, který prý nechtěl homosexuály písničkou urážet, ale naopak podpořit. „Nejdřív nás odsuzovali, pak chodili na koncerty a radostně se hlásili k tomu, že jsou homosexuálové,“ dodal Dyk.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy