Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná hádka, která hýbe Facebookem: Je to fake, či vyvedená proměna vizáže?

+ Další fotografie
eXtra.cz vyhlásilo pro své čtenářky soutěž o totální proměnu. Výherkyně byla svěřena do rukou profesionálek - kadeřnice, vizážistky a stylistky. A jak to dopadlo? Světe, jásej, je tu další kráska.

I eXtra.cz může plnit lidská přání! Vyhlásili jsme soutěž, kde jsme apelovali na všechny nespokojené ženy, mladé dámy ztracené v hektickém světě a maminky od plotny. Přihlásily se stovky žen, které se rozhodly se sebou něco udělat.

Vyhrát mohla však jen jedna a tou šťastnou se stala Nikol Králová (25) z Prahy. Maminka dvouleté holčičky, která na sebe nemá vůbec žádný čas. Starost o dcerku a domácnost ji zaměstnává natolik, že nesleduje módní trendy a zanedbává péči sama o sebe.

Nikol přišla jako mladá maminka jemně nalíčená, v pohodlném oblečení, které je pro maminky typické, a vlasy do culíku. Nicméně vše působilo nudně, přestože Nikol je velice pozitivně naladěná mladá dáma se smyslem pro humor. Nudnost a šeď tři sudičky změnily.

Oněmi třemi sudičkami byly zlaté ručičky kadeřnice Kateřiny Bedáňové, make-up artistky Martiny Obert a style koučky Dagmar Gabulové, která Nikol oblékla do jarní kolekce značky Camaïeu. Výherkyně prožila krásný den v prostředí kadeřnictví Style by Kateřina Bedáňová, kde hodiny péče profesionálek ve svém oboru byly zpříjemněny popíjením kávičky, šampaňského a jak jinak než klasickým drbáním dam o mužích, ale i světě módy.

Proměna dopadla naprosto úžasně! Z Nikol se stala Nikol nová. Krásná šmrncovní maminka se sebevědomím, která už nebude zapadat do šedivých ulic hlavního města, ale naopak jarní Prahu rozsvítí.

Související články

Další články