Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, proč je tahle 90letá babča miláčkem amerických hvězd! Ta žije svůj život rozhodně naplno!

Tahle babča žije svůj život vážně naplno.
+ Dalších 6 fotografií
Stovka jí klepe pomalu, ale jistě na dveře, ovšem elánu má na rozdávání. Tahle super babča není rozhodně včerejší. Poslouchá hip hop, miluje Miley Cyrus a je váženým hostem na každé americké party, kde se to hemží světovými celebritami. Její recept na optimismus by chtěl mít každý.

Jmenuje se Baddie Winkle, zanedlouho jí bude devadesát let, ale kuráže má na rozdávání. Většina jejích vrstevnic jsou zapšklé báby, které se starají jen o sousedské klepy, na život dávno zanevřely a všechno moderní považují za pohoršující.

Tohle není naštěstí případ bábi Winkle, která má dokonce Instagram a Facebook. Hravě ovládá novodobé sociální sítě a díky jejímu kladnému přístupu a šílenému způsobu života má miliony fanoušků po celém světě.

Je vítaným hostem na každé americké party, které i přes svůj věk velmi ráda navštěvuje. Její největší fanynkou z řad celebrit není nikdo jiný než Miley Cyrus (23), která má velmi podobný vkus.

Naposledy se Baddie Winkle ukázala na udílení MTV Video Music Awards v New Yorku. Pokaždé šokuje všechny přítomné svými extravagantními kousky, které mají šmrnc a jsou nápadité.

Obdivujeme Baddie a její elán do života. Kéž by všichni důchodci byli ujetí tím správným způsobem a i přes svůj pokročilý věk si uměli užívat radostí života.

Mohlo by vás zajímat

Další články