Představitelka Jessicy Flatcher Angela Lansbury, která se neodmyslitelně zaryla divákům do paměti kultovním seriálem „To je vražda, napsala“, by se měla údajně objevit v pár dílech další série seriálu Hra o trůny.

Údajně se spekulovalo, že by se herečka mohla stát novou tváří celosvětově populárního seriálu. Konkrétně by se mělo jednat o další postavu z rodu Lannisterů. Tohle aspoň uvedl německý bulvární deník Bild.

Jestli se ale britská herečka objeví ve dvou epizodách sedmé série, je momentálně záhadou. Tato informace se okamžitě začala šířit mezi hereččinými fanoušky po celém světě. I když je Angele devadesát dva let, stále patří mezi aktivně hrající herečky. A musíte uznat, že na svůj věk vypadá opravdu skvěle a stále platí za elegantní dámu.

Po vypuštění této zprávy do světa se ovšem okamžitě ozval hereččin tým, který tuto zprávu prohlásil za nepravdivou. HBO prozatím nic kolem nových jmen neprozrazuje a k dané situaci se nevyjadřuje. Vše jsou tedy prozatím jen spekulace.

Na sedmou řadu seriálu Hra o trůny se můžete těšit příští rok v létě. Do té doby se uvidí, zda tyto informace byly pouhé spekulace, nebo se zakládaly na pravdě. Každopádně hodně fanoušků by si přálo Angelu Lansbury v seriálu vidět.