Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, kdo se přihlásil do Muže roku 2017: Synové Luďka Soboty a Standy Hložka! Ty krasavce musíte vidět!

Co na ně říkáte?
Zdroj: oficiální zdroj
+ Dalších 8 fotografií
První castingová kola Muže roku 2017 jsou tady a mezi uchazeči o nejhezčího muže jsou prozatím neznámé tváře známých otců. Mezi takové patří syn zpěváka Standy Hložka nebo populárního herce Luďka Soboty. Naštěstí jsou kluci trošku jinak stavění než jejich otcové, tudíž je velká naděje, že by se mohli dostat až do finále.

V současné době už proběhl jeden z prvních castingů na každoroční soutěž Muž roku. Tentokrát na casting zavítal syn zpěváka Stanislava Hložka a také syn Luďka Soboty (73). Nutno podotknout, že oba uchazeči o nejhezčího muže jsou sice podobní svým otcům, ale mají jisté přednosti, díky kterým by mohli být v této soutěži úspěšní.

Oba dva mladíci se moc dobře znají, a dokonce bydlí ve stejné ulici. Matyáš Hložek se věnuje hokeji a u toho studuje. Porotu okouzlil i zpěvem.

„Rozhodně nechci být zpěvákem, zpívám si jen ve sprše,“ dodal Matyáš Hložek, kterého od zpěvu odrazoval i jeho táta. Spolu s Ladislavem Sobotou, který je tenisový trenér, se uchází o finále Muže roku. S Matyášem chodili do stejné základní školy a ani jeden z nich nevěděl o tom, že se hlásí ten druhý.

Na casting přišla Eva Perkausová. „Muž by měl mít charisma, být chytrý, šarmantní a okouzlující, rozhodně pár kluků mě zaujalo,“ dodala moderátorka Top Staru Eva Perkausová, která klukům pokládala všetečné otázky.

Další porotce, loňský vítěz Josef Kůrka měl velmi přísná kritéria. „V loňském roce se se mnou také nikdo nemazal, pokládali mi všichni všetečné otázky, jsem rád, že si to mohu nyní užít v roli porotce,“ dodal Pepa, který se na mezinárodní soutěži Mister International dostal do TOP 16.

Související články

Další články