Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, kdo je největší kamarádka Hany Gregorové. Je to tahle známá blondýna, která šokovala český národ

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Existují kamarádství, která by vás nikdy ani nenapadla. Herečka Hana Gregorová (63), která randí s mladým zajíčkem Ondřejem Koptíkem (31), má jednu z nejlepších kamarádek zrzku, kterou známe jako zlodějku manželů. Dokonce čelila obvinění ze zneužití vojenské tajné služby. Víte, o koho jde? Možná by vás to ani nenapadlo.

Hana Gregorová je velmi dobrá kamarádka Jany Nagyové, teď Nečasové. Ta odlákala od manželky bývalého premiéra Petra Nečase a zanedlouho po tom se za něj provdala. V době, kdy měla Nagyová strach, že si půjde sednout do chládku, se za ni rvala kamarádka Hanka.

"Jana je moje kamarádka a vůbec se to nebojím říct. Mám ji ráda, xkrát mi lidsky pomohla a vážím si jí za to," řekla portálu lidovky.cz Gregorová. "Od chvíle, kdy jsem viděla film Vrtěti psem, dělím všechno tisíci. Janu dobře znám a vím, jaká je. Proto jsem ji podpořila a vzkázala, ať vzlétne z popela jako Fénix. Je to silná ženská, ale lidi se k ní chovají strašně," řekla Gregorová. Za svojí kamarádkou stojí stůj co stůj a nedá na ni dopustit. Jana byla určitě ráda, že měla v nejtěžších chvílích po boku právě Hanu. Co mají ty dvě společného?

"A proč bych měla dělat, že jsem ji nikdy neznala, jako mnozí jiní? Takové pokrytectví nenávidím. Já ji mám moc ráda, mockrát mi v životě pomohla. Po Radkově smrti se i s Petrem ke mně krásně zachovali. Moc jim fandím. Stýkáme se pravidelně a mám ji ráda. Celý ten humbuk kvůli tomu, že jí někdo dal nějaké kabelky, je k smíchu. Kdyby v tomhle měřili každému stejně, tak by se k tomu soudu ani všichni nevešli," řekla Gregorová Krajským listům. Je vidět, že Hana nedá na Janu dopustit a jejich kamarádství vydrží snad úplně vše.

Související články

Další články