Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, jaký dárek chce Leoš Mareš ke svým 40. narozeninám. Žádný luxus nečekejte

Leoš už se zařadil mezi čtyřicátníky.
Zdroj: Instagram
Hvězda Evropy 2 a moderátorská legenda Leoš Mareš slaví své 40. narozeniny. Kdo čeká, že si přeje luxusní drahé dárky, je na omylu. Svoji oslavu pojal zcela jinak, spojil se s organizací Člověk v tísni a vyzval své blízké, přátele a fanoušky, aby přispěli k jeho narozeninám lidem, kteří jsou v nouzi.

I když roky přibývají, starý se rozhodně necítí. Na spoustu věcí ale už pohlíží jinak. „Letos bych chtěl dárek… uděláte mi radost, když přispějete na Člověka v tísni. Jak určitě víte, jsou tisíce dětí i dospělých, kteří jsou v opravdové nouzi. Váš narozeninový dárek umožní žít těmto lidem lepší život,“ napsal Leoš.

K dnešnímu dni tak přispěly stovky lidí různými finančními částkami a dar se vyšplhal na neuvěřitelných 1 114 125 Kč. Ke gratulantům se připojil i celý tým Evropy 2 včetně jeho moderátorských kolegů.

Kdo by se chtěl ke gratulantům přidat a udělat radost nejen Leošovi, ale hlavně lidem, kteří to potřebují a jsou v těžké životní situaci, může tak učinit zde: https://www.slavimevelkoryse.cz/…0-narozeniny.

Související články

Další články