Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, jakou pálku si Ester Ledecká vydělala na olympiádě v Koreji: Je v balíku

Ester vešla do olympijských dějin.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 31 fotografií
Není pochyb o tom, že nyní budou všichni nosit olympioničku Ester Ledeckou (22) na rukou. Vybojovat totiž zlato v superobřím slalomu a snowboardu zároveň v tak mladém věku se jen tak nevidí. Ester je považována za národní poklad, a to právem. Málokdo ovšem ví, kolik si zlatá medailistka vydělá. Ester je opravdu v balíku!

Peníze, které tečou z jednotlivých sportů, jako jsou lyže a snowboard, jsou velmi rozdílné. Na snowboardovém „svěťáku“ má 250 tisíc korun za každé vítězství, ale na lyžích by si vydělala až čtyřikrát tolik.

Ester oplývá překvapivým nadáním na oba dva sporty, což jsou samozřejmě body navíc. Loni jenom na odměnách vydělala 1,1 milionu korun. Zlatá olympionička je kromě všeho také zaměstnankyní armádního sportovního centra Dukla.

Zde se může výše jejího platu pohybovat okolo 40 tisíc korun měsíčně. Vyplývá to z informací portálu isport.blesk.cz. Nadaná sportovkyně se rovněž podílí na různých projektech, ze kterých má také peníze.

V rámci projektu Top team získala podporu milion korun. Dále získává finance za různé spolupráce s firmami a reklamní plnění. Takže Ester Ledecká rozhodně nepřijde zkrátka a má se opravdu pohádkově. Za své perfektně odvedené výkony si to holka zaslouží!

Související články

Další články