Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, jakou fotografii zveřejnila žena těsně před porodem. Nad tím zůstává rozum stát

Mladá Nayzia je jednou z nejpilnějších studentek.
Zdroj:
Nayzia Thomas je určitě jedna z nejcílevědomějších studentek ve státě Kansas. Fotografii, která obletěla celý svět, pořídila její matka a Nayzia ji pak zveřejnila na svém twitterovém účtu. Studentka psychologie si tak na akademické půdě jistě polepšila.

Studentka Nayzia Thomas je opravdu svědomitá dívka a pro titul udělá, zdá se, téměř cokoli. Honba za titulem je důležitá pro většinu studentů, tahle holka k tomu ale přistupuje jinak. Když během studií otěhotněla, ani na chvíli neuvažovala, že by se studiem skončila, a tak chodila do školy během celého těhotenství až do 39. týdne. Dokonce chtěla absolvovat závěrečné testy ještě před příchodem miminka na svět, a to se jí podařilo.

Fotografie, kterou viděl celý svět, znázorňuje Nayziu, jak sedí na nemocničním lůžku těsně před porodem a má na klíně notebook. Fotografii má na svědomí její matka. „Škola je pro mě velmi důležitá. Nechtěla jsem, aby mi těhotenství stálo v cestě za vzděláním. Tato fotka to dokonale vystihuje,“ vysvětluje pilná studentka.

Za čtyři dny na Twitteru získala fotografie více jak sto tisíc lajků a dále se těší velké oblibě.

Související články

Další články