Tenis už sice nehraje tak dobře jako dříve, ale balit luxusní kočky dokáže stále. Nestárnoucí lamač dívčích srdcí Fernando Verdasco již šestým rokem randí s prvotřídní kočičkou. Jarah Mariano je modelka, která fotí pro Victoria's Se­cret, a to je ve světě módy pojem. Každá tuctová dívenka se v jejich prádelku rozhodně promenádovat nemůže.

Přítelkyně španělského tenisty má navíc zkušenosti i z herectví. Hrála totiž ve filmu světoznámého režiséra Spielberga Minority Report. Jarah se tak jeví jako takřka optimální partie. To ale moc dobře ví i samotný sportovec, a proto se po jejím boku objevuje už tak dlouho.

Když se vrátíme k bývalým láskám Fernanda, tak se sluší zmínit vztah s tenisovou kolegyní Anou Ivanovic nebo Giselou Dulko. Delší vztah měl ale pouze se španělskou herečkou Dafine Fernandez, s tou chodil něco přes rok.

Tak uvidíme, zda je havajská modelka opravdu tou dívkou, se kterou třeba tenista jednou založí rodinu. Asi už by bylo na čase, protože zrovna nejmladší není. Každopádně vypadá pořád více než dobře a o jiné nápadnice bezesporu nemá nouzi!