Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, jak vyrostl klučík z filmu Láska nebeská: Thomasovi je 26 let a pořád vypadá jako dítě!

Thomas Brodie-Sangster je dnes dospělý muž, ale chlapecké kouzlo si uchoval.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Dospělý muž s rošťáckým obličejem je snem každé ženy. Přesně takhle teď vypadá klučík z romantické komedie Láska nebeská. Film bohužel nebude žádná česká televizní stanice tento rok vysílat, ale pojďme se aspoň podívat na jednoho z hlavních představitelů. Thomas Brodie-Sangster už dávno není malý kluk. Jak vypadá teď?

Thomas Brodie-Sangster (26) se v roce 2003 proslavil filmem Láska nebeská. Zahrál si puberťáka Sama. Třináctiletého kluka bezhlavě zamilovaného do své krásné spolužačky. Umřela mu maminka a on bydlel s filmovým nevlastním tátou Liamem Neesonem.

Za svou roli byl nominován na Golden Satellite Award a A Young Artist Award a jeho hvězda stoupala dál. V roce 2006 se dokonce objevil i v České republice během natáčení filmu Tristan a Isolda.

Nedávno se Thomas objevil v Hrách o trůny, kde si zahrál v deseti dílech. Kromě toho zazářil v nových Hvězdných válkách.

Talent byl Thomasovi předurčen už jako dítěti. Jeho maminka je také herečka a tanečnice. Objevila se v několika snímcích. Jeho otec se věnuje muzikálu.

Fanoušci se můžou na Thomase těšit v nejnovějším filmu The Maze Runner: The Death Cure, který má do kin přijít v roce 2018.

Související články

Další články