Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, jak vypadala šmudla A.N.D.U.L.A jako osmnáctka: Oblečení z tržnice a panděro!

Co na ni říkáte?
Zdroj: instagram
+ Dalších 15 fotografií
V současné době blogerka A.N.D.U.L.A (28) sice vypadá hodně dobře a inspiruje zejména své fanynky v oblékání, ale vždycky tomu tak rozhodně nebylo. Ještě před deseti lety, tedy v době, kdy bylo Andule osmnáct let, vypadala jako malá šmudla z předměstí. Je vidět, že od té doby ušla velký kus cesty.

A.N.D.U.L.A je osmadvacetiletá blogerka a influencerka, která svými videi a názory rozděluje poměrně hodně lidí. Pravdou je, že má obrovskou základnu fanoušků, kteří ji naprosto podporují a zbožňují.

Na svém instagramovém profilu má už přes sto tisíc sledujících a její kariéra je dobře našlápnutá. Čas od času moderuje nějakou akci a v roli moderátorky se necítí vůbec špatně. Když se podíváte na její profil, tak vás možná napadne, že tahle holka vypadá opravdu perfektně a žije dokonalý život.

Bohužel Andula momentálně neprožívá zrovna nejlepší období. Její manželství vydrželo pouhých sedm měsíců a už je tady rozvod. Nejenom kvůli tomu schytává od ostatních lidí pořádnou sadu. Spousta lidí si o ní myslí, že je trapná a určitě ne vtipná.

Jedno se jí ale musí nechat. Andula si umí ze sebe udělat srandu. Nedávno zveřejnila svoji deset let starou fotku, na které vypadá poměrně hodně směšně. Na sobě má podivný outfit a upnuté triko, ze kterého se jí rýsuje panděro.

Navíc její model i s doplňky budí dojem, jako by byl koupený za pár kaček na nějaké vietnamské tržnici. Podívejte se do galerie a uznejte sami.

Související články

Další články