Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, jak vypadala Robinsonka Terry před 6 lety: Vesnická čubinka bez špetky vkusu

Terry prošla velkou změnou.
+ Dalších 36 fotografií
Tereza Dušková by klidně mohla vyhrát titul nejkrásnější Robinsonky. Už od začátku si nejenom pánové všimli, že vypadá téměř jako modelka. S tím rozdílem, že má sexy tvary a nepřipomíná ramínko na šaty. Byly ale doby, kdy Tereza nevypadala zas tak dobře a mohl za to její podivný, vesnický vkus.

Tereza Dušková moc dobře věděla, proč se přihlásit do reality show Robinsonův ostrov. Bylo jasné, že nejenom své protihráče, ale i diváky u televizních obrazovek zaujme svojí dokonalou postavou.

Pevný zadeček, přírodní velká prsa a rozkošné tvary. Být hezká ale v této soutěži nestačí. Ale jak se později ukázalo, Terry měla všechny předpoklady pro to, aby se stala první Robinsonkou, která by tuto soutěž vyhrála.

V jednotlivých soutěžích a výzvách byla velmi silná a fanoušci byli do poslední chvíle přesvědčeni, že si nakonec odnese 2,5 milionu korun. Bohužel Terry nezvládla svoji závěrečnou řeč a skončila těsně před branami finále.

Jestli si ale myslíte, že hnědovlasá diva byla vždy bez chybičky, tak jste na omylu. Byly doby, kdy vypadala jako typická vesničanka bez vkusu. Koneckonců se podívejte do galerie na její šest let staré snímky. Určitě se dobře pobavíte.

Mohlo by vás zajímat

Další články