Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, jak vypadala Nikol z Robinsonova ostrova s DLOUHÝMI vlasy: DRSNÁ holka se změnila v MILOU dívenku!

+ Dalších 75 fotografií
Nika Doné je jedna z nejdrsnějších holek v reality show Robinsonův ostrov. Jako jedna z mála si sáhla již při několika soutěžích až na dno, ale důležité je, že boj nikdy nevzdala. Na rozdíl od jiných adeptek, které na ostrově pořád jen fňukají a mají problém s každou prkotinou. Niku si zapamatuje snad každý divák, a to hlavně díky jejímu atypickému vzhledu. Ale kdysi takhle nevypadala. Nika měla v minulosti dlouhé a černé vlasy. Umíte si ji tak vůbec představit?

Ještě než se vrátila do kmene policistka Tereza, tak byla" Nika Doné":https://www.extra.cz/tema/nika-done poslední přeživší dívkou, protože Petra Palusková byla odvezena kvůli bolestem břicha do nemocnice a její osud v soutěži je prozatím neznámý.

Holohlavá divoženka už několikrát dokázala, že se umí postarat úplně o všechno. Nika je rázná žena, která si umí nastolit pořádek i mezi tolika chlapy. Kromě toho, že v každé soutěži se snaží ze sebe dostat úplně vše, tak ostatním členům pravidelně vaří co nejpestřejší stravu.

I když není mezi ostatními příliš oblíbená, jedni fanoušci si ji nemohou vynachválit a druzí přijít na jméno, tak by měli uznat, že Nika je opravdu tvrdá ženská a žádná fňukna. Před několika hodinami se na sociálních sítích spekulovalo, jak asi vypadala, když měla dlouhé vlasy.

Takže Nika se nezdráhala a na Facebooku vyvěsila fotku, kde má krásné dlouhé vlasy. Někteří by ji sotva poznali. Je to přece jenom docela rozdíl. S dlouhými vlasy připomínala více než drsnou holku z džungle malou a roztomilou holčičku. S jakým účesem se vám Nika líbila nejvíce?

Související články

Další články