Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, jak vypadala Nikol z Robinsonova ostrova s DLOUHÝMI vlasy: DRSNÁ holka se změnila v MILOU dívenku!

+ Dalších 75 fotografií
Nika Doné je jedna z nejdrsnějších holek v reality show Robinsonův ostrov. Jako jedna z mála si sáhla již při několika soutěžích až na dno, ale důležité je, že boj nikdy nevzdala. Na rozdíl od jiných adeptek, které na ostrově pořád jen fňukají a mají problém s každou prkotinou. Niku si zapamatuje snad každý divák, a to hlavně díky jejímu atypickému vzhledu. Ale kdysi takhle nevypadala. Nika měla v minulosti dlouhé a černé vlasy. Umíte si ji tak vůbec představit?

Ještě než se vrátila do kmene policistka Tereza, tak byla Nika Doné poslední přeživší dívkou, protože Petra Palusková byla odvezena kvůli bolestem břicha do nemocnice a její osud v soutěži je prozatím neznámý.

Holohlavá divoženka už několikrát dokázala, že se umí postarat úplně o všechno. Nika je rázná žena, která si umí nastolit pořádek i mezi tolika chlapy. Kromě toho, že v každé soutěži se snaží ze sebe dostat úplně vše, tak ostatním členům pravidelně vaří co nejpestřejší stravu

I když není mezi ostatními příliš oblíbená, jedni fanoušci si ji nemohou vynachválit a druzí přijít na jméno, tak by měli uznat, že Nika je opravdu tvrdá ženská a žádná fňukna. Před několika hodinami se na sociálních sítích spekulovalo, jak asi vypadala, když měla dlouhé vlasy.

Takže Nika se nezdráhala a na Facebooku vyvěsila fotku, kde má krásné dlouhé vlasy. Někteří by ji sotva poznali. Je to přece jenom docela rozdíl. S dlouhými vlasy připomínala více než drsnou holku z džungle malou a roztomilou holčičku S jakým účesem se vám Nika líbila nejvíce?

Související články

Další články