Minulý týden oslavila sympatická herečka neuvěřitelné 44. narozeniny, ale ten věk by jí snad nikdo nehádal. Vypadá lépe než kdy předtím, až by si člověk říkal, že objevila konečně něco, co léta dokáže zastavit. Anebo je snad za tím mladší muž, který jí vlévá do žil pořádnou dávku energie?

„Kéž by se nám v životě a v dnešním světě podařilo udržet si v sobě harmonii a vyrovnanost. To je ten pravý recept na krásu,“ říká Sabina Laurinová a dodává: „Snažím se to aspoň v rámci možností kompenzovat humorem, pozitivním nadhledem, radostí z dětí, z práce, radostí z maličkostí a uvědomovat si, že vše, co máme či nemáme v danou chvíli, je vlastně dar. Bonusem je pro mě třeba návštěva u kadeřnice nebo posezení a trochu relaxu na Klinice krásy Anděl, se kterou už přes rok spolupracujeme. To je opravdová oáza klidu, laskavosti a hýčkání.“

Opravdu ale věk neřeší? Přeci jen už o rolích princezen si může nechat jen zdát a teď kvůli věku dostává jen nabídky královen či čarodějnic. To by otřáslo snad každým sebevědomím.

„Věk každého z nás spíš většinou řeší ti druzí. Ale je to jediná spravedlnost, že každému čas ubíhá stejně. I když věk je relativní. Každý věk přináší něco hezkého, milého i nepříjemného.“ A vrásky? Ty si ze svého věku Sabina rozhodně nedělá: „Snažím se s nimi zatím domluvit po dobrém,“ směje se Sabina a dodává: „Ještě vyhrávám, protože botox či jiné výplně jsou mi cizí. Nevyzkoušela jsem je a myslím si, že herečkám k životu a výrazu prostě přirozenost sluší.“

Jen sami posuďte, jestli herečka nelže a opravdu žádný zákrok nepodstoupila. Ale podle její mimiky hádáme, že opravdu botoxové injekce jsou jí cizí. Ze Sabiny a z toho, jak umí stárnout, by si ženy měly vzít příklad. Takhle se k věku přistupuje s grácií.