Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, jak vypadá první česká Barbie bez TUNY líčidel: Zaručeně ji NEPOZNÁTE!

Poznali byste ji?
+ Dalších 58 fotografií
První českou Barbie Gabriel Jiráčkovou už znáte. Co ovšem ještě neznáte, je tvář Gabriel bez jejich typických líčidel. Poznali byste ji vůbec?

Gabriel Jiráčková je první česká Barbie, která se nebojí za svůj sen bojovat. Bez debat je v posledních týdnech středem pozornosti a to také nese svá úskalí. Často musí slýchávat pěkně hnusné narážky na svůj vzhled.

Jak se říká, tak v Česku se úspěch neodpouští, a když se k tomu ještě vymykáte normálu, budete to mít hodně těžké. Gabriel je ještě poměrně mladinká, ale s kritikou se prát umí. Jejím velkým snem je žít v Los Angeles.

Tvrdí, že člověk by si měl jít za svými sny a nic by ho nemělo zastavit. Chce být zároveň vzorem pro ostatní, kteří mají třeba strach z názoru okolí. Gabriel se svěřila, že její měsíční úpravy ji vyjdou na 20 000 korun.

Jak ale tahle blondýnka vypadá bez tuny líčidel? Možná budete hodně překvapeni, protože Gabriel je bez makeupu vcelku normální puberťačka od vedle.

Mohlo by vás zajímat

Další články