Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, jak nyní vypadá Renata Kajdžas: Zazářila v Big Brotheru a vzala si milionáře! Pak následoval tvrdý pád!

To je ale proměna, co?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
Už je to pár let, co jste mohli naposledy slyšet počasí s Renatou Kajdžas, která byla v týmu Ranní show Evropy 2. Starší diváci si ji také budou jistě pamatovat z reality show Big Brother, kde nebyla příliš oblíbená, ale dostala se poměrně daleko. Poté následoval sňatek s vítězem VyVolených Tony Jalovcem, který tehdy vyhrál téměř deset milionů. Jenomže všechny peníze prohýřil, nezbylo mu nic a sladký páreček se rozvedl.

Zpočátku byla Renata Kajdžas známá pro pravidelné posluchače rádia Evropa 2, kde uváděla počasí. Poté se krátce mihla v televizním pořadu Tenkrát na východě. Proto se rozhodla, že své štěstí zkusí v tehdy začínajících reality show.

V roce 2005 jste ji mohli vídat na televizních obrazovkách jako účastnici Big Brotheru. V soutěži bohužel nevyhrála, skončila šestá. Vzala si za manžela výherce druhé reality show VyVolení Tonyho Jalovce.

Jejich vztah vypadal zpočátku růžově. Vzali se a užívali si společně deseti milionů, které Tony vyhrál. Bohužel když někdo neumí zacházet s penězi, tak o ně většinou přijde. Což byl případ většiny výherců z reality show, kteří si po skončení mysleli, že jejich sláva a nabyté peníze jsou věčné.

Jakmile nastala krize, pokoušeli se o miminko, ale neúspěšně. Jejich problémy vyústily v rozvod a Renata tehdy uvedla, že vedle sebe žili jako brácha se ségrou.

Související články

Další články