Julia Volkova je jednou ze dvou členek legendární lesbické kapely Tatu. Dnes už jí je dvaatřicet let a rozhodně nevypadá jako za své nejslavnější éry. Julia byla již od malička velmi hudebně nadaná. Navštěvovala hudební školu, kde se učila hrát na piano. Poté zkusila své štěstí s konkurzem na členství v pěveckém sboru Neposedi, kde se také seznámila s druhou členkou skupiny Tatu Lenou Katinou, s níž je dodnes velká kamarádka.

No a pak už to šlo jednoduše. V jedenácti letech přestoupila na školu pro umělecky nadané studenty. A v roce 1999 vyhrála konkurz do skupiny Tatu. Kariéra Julie byla perfektně rozjetá. Spolu s Lenou slavily úspěch po celém světě, a to i díky svému kontroverznímu chování.

Celou dobu předstíraly, že jsou lesbičky, což jim zajistilo obrovskou pozornost. Julia později přiznala, že je bisexuálka. Momentálně se Julia vůbec nepodobá svému ztřeštěnému já z dřívějška.

Bohužel se z ní stala chodící plastiková figurína, která tráví veškerý svůj čas v soláriu. Tenhle vzhled bývalé člence Tatu vůbec nesedí. Úplně se vykašlala na přirozenost, která jí tak slušela, a vsadila na kouzelné ruce plastických chirurgů. Nechceme ani domyslet, jak bude zpěvačka vypadat za několik let. Však se sami přesvědčte v galerii.