Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NEUVĚŘÍTE, jak dnes vypadá Alan z Dva a půl chlapa: Prozradil hořké TAJEMSTVÍ a ve skutečnosti vypadá úplně jinak!

To je rozdíl, co?
Zdroj: twitter
+ Další 3 fotografie
Jon Cryer hrál pěkně dlouhou dobu v sitcomu Dva a půl chlapa. Ztvárnil postavu nešťastného trouby, kterého opustila manželka a nedařilo se mu najít novou přítelkyni. Herec ale prozradil malé tajemství, které se týká jeho vlasů. To jste určitě nevěděli!

Všichni snad známe Jona Cryera, který v populárním seriálu ztvárnil Alana Harpera. Díky své postavě neúspěšného trouby, kterého opustila manželka, musel se přestěhovat k bratrovi a začínat úplně od píky, si získal miliony diváků po celém světě.

V seriálu vydržel mnohem déle než jeho seriálový bratr, kterého si zahrál problémový Charlie Sheen. Ten musel seriál opustit kvůli neustálým problémům s alkoholem a drogami.

Jistě si pamatujete, že představitel Alana se v seriálu pyšnil vždy bujnou kšticí. Málokdo z fanoušků ovšem tuší, že tomu tak není ve skutečnosti. Herec je totiž v reálném životě plešatý a vůbec se za to nestydí, ba naopak.

Sám seriálový Alan na sebe práskl v televizní show Conana O'Briena pár pikantností. „Je to práce několika talentovaných profesionálů, kteří vytvoří co nejvíc z mých asi čtyř vlasů,“ směje se herec.

„Je to vážně úžasné. Nenosím příčesek nebo něco podobného, ale je to dlouhý proces, který začíná něčím podobným krému na boty,“ popisuje, jak se tvoří jeho vlasy.

Ale nemůžeme herci upřít fakt, že mu to jako holohlavému opravdu sluší.

Související články

Další články