Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, dokud to neuvidíte: Tenhle sexy týpek s postavou, pro kterou byste, dámy, vraždily, se narodil jako žena!

Tuhle proměnu nepochopíte.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 5 fotografií
Je tohle ta nejdokonalejší přeměna ženy na muže? Prohlédněte si fascinující fotografie Aydiana Dowlinga, který se jako první transsexuál v historii může dostat na přední stranu amerického magazínu Men’s Health.

Jméno Američana Aydiana Dowlinga vám zcela jistě nic neříká. Sedmadvacetiletý YouTuber je pojmem především pro transgenderovou komunitu, za niž v médiích vystupuje a motivuje všechny podobné, genderově tápající jedince. Pomáhat se jim snaží i finančně, a to prostřednictvím své módní značky Point5cc.

Neděje se tak náhodou.

Dowling se totiž narodil jako žena a k dnešnímu mužskému vzhledu mu napomohla až série operací a léčba hormonálními medikamenty. A jeho výsledná proměna je snad ta nejpůsobivější, kterou jste u transsexuála kdy viděli!

Aydian je nyní pořádným kusem vousatého chlapa s nabušenou muskulaturou a ani na chvíli byste při pohledu na něj nezapochybovali, že před několika lety to byla ještě malá holčička.

Za hranice své komunity se mu podařilo proniknout v únoru letošního roku, když se jeho kopie slavné fotografie s nahým Adamem Levinem stala virálním hitem. A Dowling se to chystá dotáhnout ještě dál.

Zatím je totiž vedoucím mužem v soutěži Ultimate Guy Search magazínu Men’s Health, která hledá silné, inspirující mužské osobnosti. Vítěz se dostane na hlavní stránku listopadového čísla a Aydian by tak jako první transsexuál mohl zcela přepsat historii!

Držíme tedy pěsti a vy se, čtenáři, nyní v galerii pokochejte pohledem na další jeho fotky. Nebo její? Vždyť je to fuk!

Související články

Další články