Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, co tomuhle 18letému chlapci vyrostlo na zadku! Až do operace byl opravdu nešťastný!

Chudák kluk…
+ Další 4 fotografie
Chlapec z Indie (18) se podrobil lékařskému zákroku, kdy mu byl chirurgicky odstraněn ocas, který mu začal růst po jeho 14. narozeninách. Ze začátku to vypadalo jen na nějaký menší výrůstek nebo vyrážku. Později se z toho ovšem vyklubal ocas. Když se chlapec rozhodl jít k lékaři, jeho ocas měřil už 18 centimetrů.

Do svých čtrnácti let žil chlapec z Indie obyčejný život jako spousta jeho vrstevníků. Ovšem s přibývající pubertou se mu nad zadkem začal objevovat malý výrůstek.

Zprvu tuto malou anomálii chlapec ignoroval, jenomže ona rostla. Jeho rodiče ho ze začátku přemlouvali, ať si ocas nechá, protože mu prý údajně přinese štěstí. Chlapec ho tedy schovával pod oblečením a různě maskoval, protože se za něj styděl.

Kromě etické stránky chlapec velmi trpěl psychicky a fyzicky. Indický chlapec nemohl pořádně sedět ani spát. Proto v osmnácti letech vyhledal pomoc lékařů.

„Přijali jsme ho poté, co si stěžoval na obrovskou bolest beder a problémy při spaní a sezení. Chlapec rovněž velmi trpěl psychicky, protože si ocas schovaný pod oblečením musel upravovat při sezení,“sdělil lékař Pramod Giri.

Lékaři chlapci odstranili během hodiny ocas, který dosahoval osmnácti centimetrů, a pacient je opět konečně šťastný.

Mohlo by vás zajímat

Další články