Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, co muž s oblibou jí jako moučník! Na tom byste si vylámali zuby!

Zdroj: profimedia.cz

Indický stavitel Pakkirappa Hunagundi (30) si vypěstoval svou závislost na požívání kamenů, bahna, písku a cihel ve svých deseti letech. Za jediný den dokáže spořádat až tři kilogramy kamenů.

Muž se stal závislým na pojídání cihel už jako dítě, kdy měl takový hlad, že se pokusil sníst cihlu, která mu překvapivě velice zachutnala. Od té doby pravidelně pojídá tyto předměty a tvrdí, že nemají absolutně žádné nežádoucí účinky. Též jeho zuby jsou prý v naprostém pořádku.

Ind chce předvádět své podivné stravovací návyky jako show po světě, aby vydělal pro svou rodinu nějaké peníze. „Miluju cihly, staly se součástí mého života. Můj otec zemřel před čtyřmi lety a já se musím postarat o rodinu. Chci využít svého talentu, chci lidem ukázat, co dokážu, a vydělat nějaké peníze,“ říká vybíravý jedlík, co si dává horké uhlí ke svačině.

Nicméně tyhle podivné případy nejsou ve světě výjimkou. Nedávno jste mohli číst o holčičce, která ze všeho nejraději jí pohovky.

Související články

Další články