Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Neuvěříte, co dala Ornella Koktovi k svátku! Svou klisničku přitom označil její mustang nad hrobem za buchtu a zveřejnil její kopečky!

Neuvěříte, co dala Ornella Koktovi k svátku! Svou klisničku přitom označil její mustang nad hrobem za buchtu a zveřejnil její kopečky!
Zdroj: facebook.com

Jak vidno, dvacetiletá věčná snoubenka Josefa Kokty (56) se ve své první společné domácnosti se seniorem opravdu snaží. Nejenže Ornella Štiková (21) neustále vychvaluje, jaké divy v posteli předvádí její šedesátiletý kanec - veterán, ale dokonce od jeho maminky (!) vyzvídá, čím by obdivuhodně plodného pašu nejvíce potěšila.

A jak vidno, výzvědná mise došla ke svému úspěšnému výsledku: Kokta se v den svého svátku pochlubil mísou povidlových buchet, které mu jeho "buchta" doma nečekaně upekla! "Dárek od Orr .......mé oblíbené buchty...... Buchty, ty, Já můžu..... aneb ....buchty od mojí buchty......" okomentoval Pepíno nadšeně svou nadílku se švestkovými povidly na Facebooku.

Těmito dárky z lásky se od Gábiny nikdy nechlubil, takže je jasné, že mu jeho mladá hospodyně, snoubenka a matka dítěte v jednom připravuje skutečné pomyšlení. A Partyšová (35)? Ta prý dala svému exmanželovi k svátku také ten nejhezčí dárek: totiž že mu dala svátek!

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy