Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, co anglické ragbistky udělaly pro záchranu krachujícího klubu: Zápasily na hřišti bez svršků!

Holkám se to povedlo.
+ Další 2 fotografie
Tomu se říká láska a oddanost ke klubu. Tomu se v poslední době nedařilo a byl na pokraji bankrotu. Ragbistky anglického Hertfordshiru to ale nenechaly jen tak. Vysvlékly se a zahrály si nahé!

Většina z nás ani neví, že anglický Hertfordshire ve světě ragby existuje, ovšem to po těchto snímcích zcela jistě nebude platit. Klubu se totiž v poslední době nedařilo a nevypadalo to s ním moc dobře.

Řešení se dlouho nemohlo nalézt, a tak ukázaly kreativitu samy hráčky. Rozhodly se, že se svléknou a z fotografií, jež se na hřišti pořídí, vytvoří kalendář. “Všechny se vidíme ve sprchách, teď to bylo něco podobného, vlastně to samé,” vtipně komentovala kapitánka Claire Crompton.

“Chtěly jsme udělat něco zábavného, abychom vydělaly peníze na klub. Přišlo nám to jako dobrý nápad. Každá fotka má svůj význam a není nijak upravená. Nestydíme se za svoje křivky ani celulitidu,” dodala kapitánka.

Tak snad se na stránky klubu dostane co nejvíce lidí (zejména mužů) a kalendář se bude kupovat co nejvíce. Byla by škoda, kdyby se dámám podobná “práce” nevyplatila…

Mohlo by vás zajímat

Další články