Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neustálé kydání špíny rozčiluje fanoušky: Co hromadně vzkazují Daře a Rytmusovi?

+ Dalších 7 fotografií
Dara Rolins (45) a Rytmus (41) tvořili pár bezmála sedm let. Všichni si mysleli, že tohle je láska na celý život. Pár si společně koupil dům, kde vychovávali zpěvaččinu dceru Lauru, kterou má s hudebníkem Matějem Homolou. Loni v březnu ale přišli s nečekaným prohlášením. Oba dva se rozcházejí, ale nadále zůstávají dobrými přáteli. To jim ale dlouho nevydrželo a v současné době svádí jeden z největších partnerských bojů. Proč tolik divadla kolem jednoho rozchodu?

V současné době se rozchází kde kdo a smůla se nevyhýbá ani párům, které jsou spolu několik desítek let. Posledního půl roku se ale neřeší snad nikdo jiný než Dara Rolins (45) a Rytmus (41). Pozornost jim akorát na chvíli vzali Lucie Vondráčková a hokejista Tomáš Plekanec.

Dara a Rytmus se snažili ukončit vztah v dobrém, ale to by se slovenský rapper podle některých fanoušků nesměl začít chovat jako ukřivděný puberťák. Poměrně hodně často se obouval do své bývalé přítelkyně a také smazal jejich zamilovaný song.

Zpěvačka se dlouhou dobu k chování Rytmuse nevyjadřovala, ale všechno má své meze. Dara se snaží o smír, ale to evidentně Rytmuse jen pobízí k dalším výkřikům na sociální sítě. Z jejich nekonečné rozepře se ale pomalu začíná stávat fraška a lidem jsou pro smích.

„Pokud se nedokážou usmířit, mělo by se alespoň, co se týče jejich vztahu, taktně mlčet,“ píší lidé v komentářích. „Tahle nesmyslná hádka začíná být směšná,“ komentuje slečna na Instagramu. Možná by se oba mohli nad sebou zamyslet, nemyslíte?

Související články

Další články