Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Neúspěšný zachránce Bartošové Macura (44): PODEZŘENÍ NA MRTVICI! Skončil ve špitále

+ Dalších 12 fotografií
STRACH o život
Ochránce žen a bojovník proti veškerému bezpráví světa Zdeněk Macura (44) se tak dlouho snažil zachraňovat všechny kolem sebe, až zapomněl na své vlastní zdraví. A to ho teď pořádně vyděsilo! S podezřením na mrtvičku ho odvezli do nemocnice.

Muž, který se proslavil poté, co se Ivetu Bartošovou na její žádost snažil vyrvat ze spárů jejího sedmiměsíčního manžela Josefa Rychtáře (60), teď asi nějakou dobu nebude mít na ostatní vůbec čas a sílu.

Mluvil jako opilý

„Ráno jsem se probudil a skřípl jsem si ve spaní asi nějaký nerv. Špatně se mi mluví, mluvím, jako bych byl opilý, ale nic jsem nepil, pravá strana těla se mi hůře ovládá. Zavolal jsem sanitku,“ stihl Macura ráno oznámit na Facebooku.

Příznaky, které popsal, jasně ukazují na mozkovou mrtvici. Podle našich informací leží v nemocnici na Vinohradech na tamní neurologii.

Nezbývá než doufat, že Zdeňkovi, který sice při bitkách s Rychtářem mohl na diváky působit jako nepříčetný, ale v civilu je příjemný a všem se skutečně ze srdce snaží pomoci, se dostalo pomoci včas. Snad se mu život následkem nemoci nepřevrátí vzhůru nohama!

Mohlo by vás zajímat

Další články