Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neupravená Agáta Prachařová v 5 hodin ráno? Tímto snímkem všem zacpala pusu

Zdroj:
+ Dalších 14 fotografií
Bývalá královna večírků Agáta Hanychová Prachařová (33) již dávno nevymetá kluby a věnuje se spíše své rodině a manželu Jakubovi. Je jednou z mála celebrit, která se takhle po ránu cvakne a nemá problém se ukázat světu neupravená a bez retuše. Jak vypadá po budíčku v 5 ráno? Tímto snímkem vytřela haterům zrak!

Modelka, moderátorka a momentálně maminka na plný úvazek Agáta Hanychová Prachařová se již před několika lety uklidnila a na večírku ji potkáte jen zřídka, a to většinou pracovně. Zdá se, že mateřství ji nejen zaměstnává naplno, ale také ji baví a prospívá jejímu vzhledu.

Na svém profilu nedávno zveřejnila fotografii poté, co měla budíček na pátou hodinu ranní. Jak sama řekla, to proto, aby toho za den stihla co nejvíc. Co ale všechny překvapilo, byl její vzhled, který spoustě haterů zavřel pusu.

Agáta totiž vypadá skvěle! I když je dvojnásobnou matkou na plný úvazek a stíhá kromě činností v domácnosti i pracovat na svých projektech, kterých nemá málo, má zřejmě čas najít si chvilku i pro sebe, protože tak dobře, jak vypadá dnes bez úprav a líčení, už dlouho nevypadala! Jen tak dál, Agáto. Fotografie naleznete v galerii.

Související články

Další články