Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neumíte si představit sex s černochem? Tyhle Češky odkoply svého trapného Frantu a už nechtějí jinak!

Ras je mnoho, láska je jen jedna. (Ilustrační foto)
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Po vydání našeho článku o sexu s černochem se strhla v komentářích na Facebooku hotová mela. Většina českých žen se bránila, že by do svého lože čokoládového krasavce nikdy nepustila, a došlo i na pár rasistických komentářů ohledně škodlivosti míchání rasy. Jenomže ne všechny české dámy jsou takové puritánky. Některé z nich se nám dokonce ozvaly do e-mailu a děkovaly za nakousnutí tohoto tématu. Co nám o svém zážitku řekly a co doporučují českým ženám?

„Fůůůůj. Mám doma originál českýho Frantu a ten má smyslné rty, krásné bílé zuby a v posteli je nenahraditelný. Takže děkuji, nechci,“ píše paní Vendula jako jedna z mnoha žen na náš článek o sexu s černochy. Ten si můžete přečíst ZDE.

Jenomže naopak o nahraditelnosti českých mužů jako milenců by mohla mluvit Alžběta. Od té nám do redakce přišel e-mail jako první a my se musíme podělit. „Jsem ráda, že o tom konečně někdo napsal. V Čechách je tohle téma docela dost kontroverzní,“ začíná svůj dopis. Bětka pochází z Prostějova a do Prahy se tenkrát přestěhovala kvůli studiu na univerzitě. Brzy po příjezdu si našla přítele a zůstala s ním 3 roky. Ale vztah se brzy změnil v rutinu a v ložnici zavládla nuda.

„Pavel získal diplom dřív než já, našel si práci a zatímco já jsem lítala mezi brigádami a knihovnou, začal s kolegy vyrážet na tahy. Jeho představa sexu byla buď pár zasunutí a následné usnutí, nebo hodinové bušení, protože přes ty promile nemohl dosáhnout orgasmu. Škola mě nebavila, vztah šel do háje a já se rozhodla odjet do Ameriky.“

Bětka si našla dobrovolnický program a odjela na půlroční stáž, kde potkala Deiona. 6 měsíců se protáhlo na dva roky a Bětka stále nechce domů. „Deion se o mě stará jako o princeznu. Nedám na něj dopustit. Jeho černé, pevné, svalnaté tělo mě nepřestává nikdy fascinovat a nikdy mě nenechá neuspokojenou,“ uzavírá Alžběta, která se domů za českými muži jen tak nechystá.

Jako další se nám odvážně ozvala paní Jana. Ta si před dvěma lety vyrazila s kamarádkou do Nairobi. „Bylo mi 45 let, děti z domu, manžel v práci nebo u televize,“ píše Jana, která si chtěla jednou za život užít pořádně exotickou dovolenou. Tam se zalíbila místnímu průvodci, slovo dalo slovo a nakonec jí čokoládový krasavec přišel ukázat krásy Afriky do bungalovu. „Rozšířilo mi to nejen obzory,“ popisuje Jana, která nechce zabíhat do detailů, ale určitě naráží na proslulou obdařenost černých mužů.

Cestování Janu chytlo, rozvedla se s nudným manželem a teď každé léto šetří na exotickou dovolenou, aby jí někdo dál pořádně rozšiřoval obzory!

Související články

Další články