Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Neumíš se chovat! Fanoušci napadají Nelu Slovákovou za muchlovačku s holkami

Fanoušci jsou na Nelu naštvaní. Ta se ale umí obhájit.
+ Dalších 66 fotografií
Nela Slováková (28) provokuje moc ráda. Ví přesně, jak na sebe strhnout veškerou pozornost, a díky tomu je bezesporu i dobrou obchodnicí. Může si dovolit luxus, o kterém si někteří mohou nechat jenom zdát. Pravdou je, že je občas na svých Instastories pěkně ztřeštěná, a to některým fanouškům úplně nesedí. A tak se do ní začali obouvat. Tvrdí jí, že se neumí chovat.

Ve chvílích volna se vydala Nela Slováková na dovolenou s pár přáteli, se kterými si umí užít srandu i bez kapky alkoholu, jak sama tvrdí. Její Instastories jsou ale natolik bláznivé, že se někteří fanoušci neudrželi a obvinili Nelu z toho, že nemá žádné vychování.

Fanouškům zřejmě vadilo, že při bowlingové hře s přáteli byli poněkud hlučnější. V jednu chvíli se z legrace prala se svými kamarádkami, ale kdyby na místě byla pěna, v mžiku by to vypadalo jako muchlovačka z lechtivého filmu. To, že Nela hrála bowling v podpatcích, není třeba dodávat. „Jsem fakt v šoku. Kde jste všichni nechali vychování, fakt nechápu,“ píše jedna z diskutérek. „Vidím to stejně. Žádná sebeúcta,“ reaguje další.

„Milá slečno, byli jsme v podniku naprosto sami i bez paní číšnice. Jen parta mladých lidí, která se bavila a vy i budete psát něco o vychování,“ obhajuje se Nela, která si prostě umí užít života, ale některým je stále trnem v oku.

Mohlo by vás zajímat

Další články