Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Neukojitelná Rachel se znovu rozjela. S krásnou partnerkou předvedla další žhavou líbačku

Rachel Karnížová a Dominika Horáková jsou zamilované až po uši.
Zdroj: Tomás Martínek/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 18 fotografií
Vášnivá scéna

Influencerka Rachel Karnížová se opět předvedla. S partnerkou Dominikou Horákovou se zúčastnily grand finále castingu „Hledáme Playmate 2024“ pod záštitou Playboye. Stejně jako na party Survivoru o den dříve, i tady předvedly holky pořádně žhavou scénku, kterou zachytila i přítomná redakce eXtra.cz.

Influencerka a bývalá účastnice reality show Love Island a Survivor Rachel Karnížová byla hvězdou večera. Na akci, pořádanou magazínem Playboy, která se uskutečnila v centru Prahy v Boccaccio Ballroom, totiž dorazila se svou partnerkou Dominikou Horákovou, s níž to opět rozjela.

Dvojice byla oblečena do sexy oblečků, aby také ne, když se jednalo o akci pořádanou pánským magazínem. Rachel měla zlaté šaty, které zdůrazňovaly její ženské křivky, a Dominika zase zvolila delší černé šaty. Oběma to moc slušelo, o čemž se můžete ostatně sami přesvědčit v galerii.

Zamilované duo

Dívky si před přítomnými fotografy dávaly polibky a rozhodně se nedržely zkrátka. Je vidět, že jsou zamilované až po uši. Je strašně nádherná, extrémně šikovná a strašně maká. Vždycky jsem si přála někoho, ke komu se mohu dívat s obdivem. Je to první vztah, ve kterém mám tenhle pocit. Fakt je to úplně wow,“ prozradila nadšená Rachel na adresu Dominiky pro eXtra.cz.

Doporučené video: Rozhovor s Rachel Karnížovou:


Před dvěma dny se dvojice objevila i na party Survivoru, která se uskutečnila v pražském Duplexu. Rachel byla totiž účastnicí třetí řady nejdrsnější reality show a z toho důvodu na akci nemohla chybět. S partnerkou Dominikou předvedly žhavou líbačku, při níž valil oči i přítomný hudebník Sebastian Navrátil, jak jsme psali zde.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy