Koho pak to ale zas máme na tolik oblíbeném Tinderu, kde muži hledají rozptýlení? Možná se tomu říká seznamka, ale co jsme se ptali chlapů, tak většina tu aplikaci má nikoliv kvůli hledání vztahu, ale spíš příležitostnému špásování s dívkami.

To bude asi případ i herce Adama Krause (33), syna moderátora Jana Krause (62), který exceluje v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Toho totiž na začátku roku opustila přítelkyně Nikol (30) s malým synkem Oliverem (1,5) údajně kvůli nevěrám.

Tak jestli Adam jel tak ve velkém v Tinderu, tak se není ani čemu divit. Přece jen je to ve vztahu zavádějící, proč by se měl chtít seznamovat. Ale asi mu už došly i zásoby fanynek, tak se k provařené aplikaci vrátil a hledá „spřízněnou duši“, jak jen se dá.

Kolik holek mu už na Tinderu podlehlo, to ví jen sám Adam, ale malý počet to určitě není. Podle našich informací je přeborníkem v mazání medu kolem pusy, jenže pak skutek utek, užije si a jde o dům dál. Tak holky, na rozptýlení dobrý, ale vztah od toho nečekejte.

Ale herec není poslední ze slavných mužů, které jsme na seznamce našli, zítra vám přineseme dalšího sexuchtivce, a to budete koukat, kdo žebrá o trochu intimností. Máte se na co těšit.