Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Netrep pic**iny, darmošlapka! Vulgární Rytmus se VZTEKÁ a odnese to Jasmina

Zdroj: instagram
+ Dalších 49 fotografií
rapper šílí
Rytmus (41) se opět na své sociální síti předvedl v tom nejhorším světle a kvůli jeho excesům bude potrestaná i jeho láska a snoubenka Jasmina Alagič (29). Poté, co zveřejnil snímek se zásnubním prstenem a oznámil tuto novinu světu, vložil na fotografii vulgární vzkaz pro novináře, a to z důvodu, aby jeho snímek nemohli použít ve svých článcích či reportážích. Média si ho ale snadno a rychle odstranila a fotografie se stejně ven dostala, slovenská televize Markíza tuto fotografii v pořadu Teleráno ukázala i s původním vulgárním textem a na to rapper reagoval jak jinak než dalším vulgarismem!

Rytmus v Bosně požádal o ruku Jasminu Alagič a tato novinka se šířila opravdu rychle jak v Česku, tak i na Slovensku poté, co ji sám rapper vykřičel do světa na svém profilu na Instagramu. Do fotografie, kde Jasmina ukazuje snubák, ale přidal vulgární text, který má hodně daleko do romantiky.

"Nekradněte mi fotky vy koko..ovci," napsal přes svoji fotografii, aby znemožnil použití médii. Všichni ale vulgarismy smazali pomocí grafických programů a zveřejnili snímek bez vulgárních dodatků Rytmuse. Ve slovenském pořadu Teleráno, který vysílá televize Markíza, ale ukázali snímek i s textem tak, jak ho rapper uveřejnil.

Moderátoři pořadu byli textem značně zaskočeni a zůstali v němém úžase. Rytmus se toho chytil a na svém profilu začal urážet a vulgárně ponižovat oba moderátory, jejichž zaskočené tváře vyfotil a připisoval k nim velmi expresivní popisky, nad kterými se on sám ohromně bavil.

Psal o nich jako o šlapce a buzerantovi a nezůstal jen u toho: "Netrep pi..viny, lebo ci .ebnem obojruč facku a sopel ci vy.ebe závit na krku ty darmošlapka,“ napsal na svůj profil a bohužel tento slangový způsob vyjadřování nelze ani do češtiny přeložit.

Televize Markíza to okamžitě předala právnímu oddělení: "Vedení se rozhodlo to řešit hlavně kvůli větám o fyzickém útoku. Rytmuse sleduje téměř 500 tisíc lidí na Instagramu a z toho 3/4 dětí. Toto má být vzor pro mládež, když je vyzývá k násilí a ponižuje lidi? Moderátorku Adrianu nazval šlapkou, proboha, vždyť je to matka dvou dospívajících dětí," vyjádřila se televize Markíza pro web pluska.sk.

Podle informací výše zmiňovaného webu má mít problém kvůli Rytmusovi i Jasmina, které televize Markíza dala příležitost moderovat SuperStar 2018 a teď vystupuje ve slovenské Tváři. Jasmina prý za tím nevidí nic špatného a obhajuje svého Patrika tím, že je to jeho styl humoru. Následně měla mazat další dotazy ohledně jeho vulgárních projevů a urážek na adresu moderátorů.

Tohle Rytmus přehnal a Jasmina zřejmě v blízké době na Markíze žádnou další nabídku nedostane. Podle webu pluska.sk se o ní nebude nějakou dobu psát a ani ji nebudou promovat, což by pro rychlokvašenou celebritu, jakou Jasmina Alagič je, mohlo znamenat i konec kariéry!

Rapper si ale myslí, že je hrozně zábavný a udělal to nejlepší, co mohl, svědčí o tom i jeho komentář k vulgárním popiskům u fotografií: "Elegantně jsem s váma v*jebal," napsal k příspěvku!

Související články

Další články